KONSER SALONU

2000 yılında kültür ve sanat hayatına kapılarını açan İş Kuleleri Salonu, 800 kişi kapasiteli salonunda her sezon ortalama 50 etkinlikte yaklaşık 25.000 sanatseveri ve 1500 sanatçıyı ağırlıyor. Türkiye İş Bankası Genel Müdürlük binasında bulunan İş Kuleleri Salonu, ücretsiz dinletilerden, klasik, caz, dünya müziği, yerli projeler, çocuk oyunları ve dansa kadar sanatın birçok türünde etkinlikler düzenliyor. Şimdiye kadar Yo Yo Ma, Vladimir Ashkenazy, Valerie Gergiyev, Bobby McFerrin, Cesaria Evora, Buika, The Tiger Lillies, Tindersticks gibi dünyaca ünlü sanatçıların yanı sıra, Academy of St. Martin in the Fields, Londra Filarmoni Orkestrası, Basel Oda Orkestrası gibi klasik müziğin önde gelen orkestralarını da sahnesinde konuk etti. Martha Graham, Paul Taylor ve Jessica Lang gibi çağdaş dansa yön veren toplulukları seyircisiyle buluşturdu.

Müzik ve tiyatroyu bir araya getiren çocuk oyunlarıyla, sanatı her yaştan birey için ulaşılabilir kılan İş Sanat, her sezon salonunda özgün çocuk projelerini sahneliyor.   İş Sanat için özel hazırlanan yerli projelere programında yer veren konser salonu, sanatçılara yeni bir projeler yaratma imkânı sunuyor.

Konser salonumuz ile ilgili hatırlatmak istediğimiz hususları aşağıda dikkatinize sunarız.

BİLET SATIŞ

İndirimli Biletler:  Maximum Kartlara 1,2 ve 3’üncü kategorilerde %10 indirim uygulanır. İndirimli biletler, geçerli belge gösterilerek Biletix satış kanallarından ve İş Sanat Ana Gişe’den temin edilebilir.

Öğrenci Bileti: Öğrenciler için biletler 20 TL’den İş Sanat Ana Gişe’de satışa sunulur. Her etkinlik için belirli bir kapasite ayrılır.

Hizmet Bedeli: Telefon, internet ve satış noktalarından yapılan satışlarda, bilet ücretine Biletix tarafından sağlanan hizmetlere ait (hizmet, kurye, işlem vb.) bedeller eklenecektir. İş Sanat Ana Gişe’den yapılan satışlarda bu hizmet bedeli alınmaz.

Bilet İade: Etkinliğin iptali ve tarih değişikliği olması halinde iade ve değiştirme işlemleri etkinlik gününe kadar gerçekleştirilmelidir.

ULAŞIM VE OTOPARK

Otopark: İş Kuleleri’ndeki etkinliklerimizde otoparkımız ücretsizdir.

Metro: Levent – Plazalar çıkışını kullanarak, Büyükdere Caddesi üzerinden İş Kuleleri’ne doğru 10 dakika yürüyerek Kibele Sanat Galerisi’ne ve konser salonumuza ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİK KURALLARI

– Maximum özellikli kartlara tüm kategorilerde %10 indirim uygulanır.

– Öğrenci ve 65 yaş üstü izleyicilerimiz kendilerine ayrılan indirimli biletlerini yalnızca İş Kuleleri Salonu ana gişeden, TC kimlik kartlarıyla alabilirler. Kimlik kartlarının yanı sıra öğrencilerin, öğrenci kimlik kartlarını da ibraz etmeleri gerekmektedir.

– İş Sanat  programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

– Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

– Salonumuzda 7 yaş sınırı vardır. 7 yaş ve üstü izleyicilerimiz bilete tabidir. Çocuk oyunlarında yaş sınırı içeriğe göre değişiklik göstermektedir.

– Konser alanına kapalı şişede su haricinde yiyecek ve içecek ile girilmemesi rica olunur.

– Etkinlik tam zamanında başlar. Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.

– Etkinlik mekanına profesyonel kamera, fotoğraf makinası, ses kayıt cihazı vb. alınmamaktadır.

– Etkinlik sırasında cep telefonlarının mutlaka kapalı tutulması rica olunur.