ZİYARETİNİZİ PLANLAYIN

Müzemiz, Salı-Pazar günleri arası 10.00-18.00 saatlerinde ziyaret edilebilir, Pazartesi günleri, dini bayramların ilk günleri ile 1 Ocak günü kapalıdır.

Giriş ücretsizdir.

İktisadi Bağımsızlık Müzesi, bedensel engelli erişimi olan bir müzedir. Müzenin kiralık kasa dairesi dışındaki tüm gezi alanı, tekerlekli sandalye ile gezilebilmektedir.  bedensel engelli erişimi olan bir müzedir. Müzede ziyaretçilerimizin kullanımı için tekerlekli sandalye bulunmaktadır. Tekerlekli sandalye girişi yan kapıdan yapılmaktadır.

Müzemizde Türkçe ve İngilizce olarak yetişkinler ve çocuklar için sesli rehber hizmeti bulunur. Bu hizmetten yararlanmak için Müze girişinde bilgi vermeniz yeterlidir.

Müzede kişisel kullanım amacıyla sınırlı olmak üzere fotoğraf ve kısa video çekimi yapılabilir. Ancak çekimlerde flaş, selfie çubuğu ve tripod kullanılmaması rica olunur. Müze görüntülerinin herhangi bir şekilde kişisel kullanım amacı dışında kullanılması, paylaşılması, çoğaltılması, işlenmesi, satılması ve benzeri tüm haller müze yönetiminin iznine tabidir. Müzenin, izinsiz kullanılan görüntülerle ilgili hukuki yollara başvurma hakkı saklıdır.

Müzemize ait otopark bulunmamaktadır. Bununla birlikte Müzemize toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşılabilir. Müze Ulus Meydan’daki otobüs duraklarına ve Ulus Metro durağına yürüme mesafesindedir.

REHBERLİ TURLAR

Müzemizdeki rehberli turlar rezervasyon sistemi ile düzenlenir. Rezervasyon talepleriniz ve bilgi almak için; atolye@issanat.com.tr adresine e-posta gönderebilir ya da 0312 222 70 66 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Ulus, Çam Sk. No: 3, 06050 Altındağ/Ankara

Telefon: +90 312 311 42 68