muze-binasi-00

ZİYARETİNİZİ PLANLAYIN

Ziyaret Saatleri

Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma
10.00 – 18.00
Cumartesi, Pazar
10.00 – 18.00

Kapanış saatinden 30 dakika önce ziyaretçi kabulü sona erer.
Müzemiz 1 Ocak, Ramazan ve Kurban Bayramlarının ilk günü ve Pazartesi günleri kapalıdır.

Ücretler:
Giriş ücretsizdir.

Ulaşım

Müzemize toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşılabilir. Müze Ulus Meydan’daki otobüs duraklarına ve Ulus Metro durağına yürüme mesafesindedir.

İletişim  

Adres:  Ulus, Çam Sk. No: 3, 06050 Altındağ/Ankara

E-mail: ibm.atolye@issanat.com.tr

Ziyaret Rehberi

Rehberli Turlar için ibm.atolye@issanat.com.tr  e-posta göndererek rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Müzemizde Türkçe ve İngilizce olarak yetişkinler ve çocuklar için sesli rehber hizmeti bulunur. Bu hizmetten yararlanmak için Müze girişinde bilgi vermeniz yeterlidir.

Türkiye İş Bankası İktisadi Bağımsızlık Müzesi, fiziksel engelli ziyaretçilerimizin erişimine uygun bir müze olup, kiralık kasa dışındaki tüm gezi alanı tekerlekli sandalye ile gezilebilmektedir. Müzede ziyaretçilerimizin kullanımı için tekerlekli sandalye bulunmaktadır. Tekerlekli sandalye girişi yan kapıdan yapılmaktadır.

Müze ziyaretçilerimizin şemsiye, sırt çantası ve benzeri standart boyutun üzerindeki çantalarınızı vestiyere teslim etmelerini rica ederiz. Vestiyer kullanımı ücretsizdir.

Müzemizde sergi alanlarında yiyecek ve içecek tüketimi sınırlıdır.

Patili dostlarımızı diğer ziyaretçilerimizin hassasiyetlerini gözeterek kabul edemiyoruz.

Müze’de kişisel kullanım amacıyla sınırlı olmak üzere fotoğraf ve kısa video çekimi yapılabilir, ancak çekimlerde flaş, selfie çubuğu ve tripod kullanılması uygun değildir. Müze görüntülerinin herhangi bir şekilde kişisel kullanım amacı dışında, ticari olarak kullanılması, paylaşılması, çoğaltılması, işlenmesi, satılması ve benzeri tüm haller İş Sanat’ın iznine tabidir. Müze’nin, izinsiz kullanılan görüntülerle ilgili hukuki yollara başvurma hakkı saklıdır.

Müzemizin otoparkı bulunmamaktadır.