ZİYARETİNİZİ PLANLAYIN

Müzemiz, Salı – Pazar günleri arası 10.00 – 18.30 saatlerinde ziyaret edilebilir, Pazartesileri Ramazan ve Kurban Bayramlarının ilk günleri ile 1 Ocak günü kapalıdır.

Giriş 2023 yıl sonuna kadar ücretsizdir.  

Türkiye İş Bankası Resim Heykel Müzesi, fiziksel engelli ziyaretçilerimizin erişimine uygun bir müze olup, tekerlekli sandalye ile gezilebilmektedir.  

RHM Dükkan Pazartesi hariç haftanın her günü 10.00 – 19.00 arası açıktır.

Müzede ücretsiz wi-fi hizmeti bulunur. Sergileme içinde yer alan karekodları mobil cihazlarla okutarak koleksiyon hakkında daha detaylı bilgiye ulaşılabilir.  

Müzede kişisel kullanım amacıyla sınırlı olmak üzere fotoğraf ve kısa video çekimi yapılabilir. Ancak çekimlerde flaş, selfie çubuğu ve tripod kullanılmaması rica olunur. Müze görüntülerinin herhangi bir şekilde kişisel kullanım amacı dışında, ticari olarak kullanılması, paylaşılması, çoğaltılması, işlenmesi, satılması ve benzeri tüm haller müze yönetiminin iznine tabidir. Müzenin, izinsiz kullanılan görüntülerle ilgili hukuki yollara başvurma hakkı saklıdır.  

Müzemizin otoparkı bulunmamaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi kararınca Müzenin yer aldığı İstiklal Caddesi’ne 09.00 – 00.00 saatleri arasında araç girişi mümkün değildir.  

Şişhane Metro durağına ve Tünel’e yürüme mesafesinde, Odakule tramvay durağının hemen yanında olan Müzemize toplu taşıma ile gelinmesi önerilmektedir.  

İLETİŞİM  

Adres: Asmalı Mescit Mah. İstiklal Cad. No:144  Beyoğlu / İstanbul  

E-mail: rhm@issanat.com.tr