ZİYARETİNİZİ PLANLAYIN

Müzemiz, Salı-Pazar günleri arası 10.00-18.00 saatlerinde ziyaret edilebilir, Pazartesi günleri, dini bayramların ilk günleri ile 1 Ocak günü kapalıdır.

Giriş ücretsizdir.

Türkiye İş Bankası Müzesi, bedensel engelli erişimi olan bir müzedir. Müzenin tüm gezi alanı, tekerlekli sandalye ile gezilebilmektedir.

Müzemizde Türkçe ve İngilizce olarak yetişkinler ve çocuklar için sesli rehber hizmeti bulunur. Bu hizmetten yararlanmak için Müze girişinde bilgi vermeniz yeterlidir.

Müzede ücretsiz wi-fi hizmeti bulunur.

Sergileme içinde yer alan karekodları mobil cihazlarla okutarak koleksiyon hakkında daha detaylı bilgiye ulaşılabilir.

Müzede kişisel kullanım amacıyla sınırlı olmak üzere fotoğraf ve kısa video çekimi yapılabilir. Ancak çekimlerde flaş, selfie çubuğu ve tripod kullanılmaması rica olunur. Müze görüntülerinin herhangi bir şekilde kişisel kullanım amacı dışında kullanılması, paylaşılması, çoğaltılması, işlenmesi, satılması ve benzeri tüm haller müze yönetiminin iznine tabidir. Müzenin, izinsiz kullanılan görüntülerle ilgili hukuki yollara başvurma hakkı saklıdır.

Müzemize ait otopark bulunmamaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi kararınca Müzenin de içinde bulunduğu Fatih İlçesi, Eminönü Bölgesi yayalaştırma projesi kapsamındadır. Hafta içi ve sonu olmak üzere saat 10.00-18.00 arası araç girişi yapılması mümkün değildir.

Bununla birlikte Müzemize toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşılabilir. Müzemiz Eminönü ve Sirkeci’de yer alan vapur ve motor iskelelerine, Eminönü tramvay durağına, Sirkeci Marmaray durağına, Eminönü otobüs duraklarına yürüme mesafesindedir.

REHBERLİ TURLAR

Müzemizdeki rehberli turlar rezervasyon sistemi ile düzenlenir. Rezervasyon talepleriniz ve bilgi almak için; info@isbankmuze.com.tr adresine e-posta gönderebilir ya da 0212 511 18 04 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Hobyar Mahallesi Bankacılar Caddesi No: 2 Bahçekapı  Eminönü / İstanbul

Telefon: +90 212 511 13 31

E-posta: info@isbankmuze.com.tr