ZİYARETİNİZİ PLANLAYIN

Ziyaret Saatleri

Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma
10.00 – 18.00
Cumartesi, Pazar
10.00 – 18.00

Kapanış saatinden 30 dakika önce ziyaretçi kabulü sona erer.
Müzemiz 1 Ocak, Ramazan ve Kurban Bayramlarının ilk günü ve Pazartesi günleri kapalıdır.

Ücretler
Giriş ücretsizdir.

Ulaşım

Müzemize toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşılabilir. Eminönü ve Sirkeci’de yer alan vapur ve motor iskelelerine, Eminönü tramvay durağına, Sirkeci Marmaray durağına, Eminönü otobüs duraklarına yürüme mesafesindedir.

İletişim  

Adres:  Hobyar Mahallesi Bankacılar Caddesi No: 2 Bahçekapı  Eminönü / İstanbul
E-mail: tibm.atolye@issanat.com.tr

Ziyaret Rehberi

Rehberli Turlar için tibm.atolye@issanat.com.tr adresine e-posta göndererek rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Müzemizde Türkçe ve İngilizce olarak yetişkinler ve çocuklar için sesli rehber hizmeti bulunur. Bu hizmetten yararlanmak için Müze girişinde bilgi vermeniz yeterlidir.

Türkiye İş Bankası Müzesi, fiziksel engelli ziyaretçilerimizin erişimine uygun bir müze olup, tekerlekli sandalye ile gezilebilmektedir.

Müze’de ücretsiz wi-fi hizmeti bulunur. Sergileme içinde yer alan karekodları mobil cihazlarla okutarak koleksiyon hakkında daha detaylı bilgiye ulaşılabilirsiniz.

Müze ziyaretçilerimizin şemsiye, sırt çantası ve benzeri standart boyutun üzerindeki çantalarınızı vestiyere teslim etmelerini rica ederiz. Vestiyer kullanımı ücretsizdir.

Müzemizde sergi alanlarında yiyecek ve içecek tüketimi sınırlıdır.

Patili dostlarımızı diğer ziyaretçilerimizin hassasiyetlerini gözeterek kabul edemiyoruz.

Müze’de kişisel kullanım amacıyla sınırlı olmak üzere fotoğraf ve kısa video çekimi yapılabilir, ancak çekimlerde flaş, selfie çubuğu ve tripod kullanılması uygun değildir. Müze görüntülerinin herhangi bir şekilde kişisel kullanım amacı dışında, ticari olarak kullanılması, paylaşılması, çoğaltılması, işlenmesi, satılması ve benzeri tüm haller İş Sanat’ın iznine tabidir. Müze’nin, izinsiz kullanılan görüntülerle ilgili hukuki yollara başvurma hakkı saklıdır.

Müzemizin otoparkı bulunmamaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi kararınca Müzenin de içinde bulunduğu Fatih İlçesi, Eminönü Bölgesi yayalaştırma projesi kapsamındadır. Hafta içi ve sonu olmak üzere saat 10.00-18.00 arası araç girişi yapılması mümkün değildir.